KADRY

ksiegowi


Działając w obszarze finansów odznaczamy się systematycznością i precyzją z jaką pracujemy dla naszego Klienta. Dzięki indywidualnemu podejściu i elastyczności mogą Państwo liczyć na profesjonalne wykonanie usług w zakresie Kadr i Płac.

-Charakteryzując się dokładnością, oferujemy prowadzenie regularnej dokumentacji kadrowej, a także uzupełnienie uprzednich dokumentów kadrowych naszego Klienta.

-Sporządzamy pełną dokumentację potrzebną w nawiązaniu pracy. Ponadto sporządzamy zmiany warunków zatrudnienia oraz innych popartych Kodeksem Pracy.

-Prowadzimy administrację teczek osobowych jak i personalnych, jeśli pierwotnie nie było one prowadzone.

-Charakteryzujemy się systematycznością, dlatego też informujemy na bieżąco o konieczności odnowienia szkoleń BHP oraz badań lekarskich.

-Określamy wymiar urlopu, przy czym wykonujemy ewidencje urlopową wraz ze zbiorem dokumentacji absencji pracowników tj. wnioski urlopowe, świadczenia lekarskie oraz inne uzasadniające nieobecność.

-Przygotowujemy informacje w zakresie danych kadrowych dla GUS.

-Dodatkowo zapraszamy do skorzystania z konsultacji w obszarze bieżących spraw kadr i płac, telefonicznie, mailowo lub osobiście.